AKTUALNOŚCI
WYDZIAŁ
KATEDRY
SYSTEM ZAPEWNIENIA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA
KIERUNKI KSZTAŁCENIA
STUDIA DOKTORANCKIE
PRACA ZDALNA
REKRUTACJA
ERASMUS PLUS
PROJEKTY UE
CZASOPISMA NAUKOWE
KONFERENCJE NAUKOWE
KONTAKT
  
 
 

Rekrutacja studentów i absolwentów do EY Polska

AKTUALNOŚCI

Szanowna Państwo,

Chcielibyśmy z ogromną przyjemnością poinformować, że trwa największa rekrutacja studentów i młodych absolwentów do firmy audytorskiej EY Polska.

W tym roku, odpowiadając na otaczającą nas sytuację, podjęliśmy w naszych działaniach odpowiednie kroki umożliwiające bezproblemowe przejście kolejnych etapów procesu rekrutacyjnego. Działania te zapewnią przede wszystkim bezpieczeństwo zarówno kandydatów, jak i pracowników, które w tym czasie jest dla nas tak istotne. 

W zeszłym roku w biurach EY w całej Polsce zatrudniliśmy ponad 500 studentów i absolwentów umożliwiając im tym samym rozwój swojej profesjonalnej kariery w takich działach jak: Audyt, Doradztwo Podatkowe, Biznesowe oraz Transakcyjne.

W tym roku, w odpowiedzi na otaczającą nas sytuację, wprowadziliśmy zmiany mające na celu wsparcie studentów i absolwentów w wyborze swojej ścieżki kariery:

  • spotkania rekrutacyjne, które dotychczas prowadzone były w naszych biurach, obecnie realizowane są online,
  • za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych (FB i Instagram) uruchomiliśmy czat z naszymi rekruterami, którzy dwa razy w tygodniu odpowiadają na żywo na wszelkie pytania związane z karierą EY.

Karierę w EY można rozpocząć już na III roku studiów – dla studentów dyspozycyjnych w niepełnym wymiarze godzin przygotowaliśmy oferty praktyk. Z kolei oferty pracy proponujemy absolwentom studiów licencjackich.

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.zacznijpoziomwyzej.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji dotyczących naszej firmy oraz aktualne oferty pracy i płatnych praktyk w EY.

Z poważaniem

Małgorzata Bubel


EY Poland

Rondo ONZ 1, 00-124 Warsaw, Poland

Direct:  +48 517882364  malgorzata.bubel@pl.ey.com
Website:  http://www.ey.com

 

Copyright 2019 Wydział Ekonomii i Finansów.