WYDZIAŁ
REKRUTACJA
DLA STUDENTÓW
DLA PRACOWNIKÓW
DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWO - BADAWCZA
ZŁOTE ODZNACZENIE "KOLAGEN"
ERASMUS
ROZKŁADY ZAJĘĆ
KONTAKT Z PRACOWNIKAMI
NAUCZANIE ZDALNE
SESJA
 
 
 

e-Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego

WYDZIAŁ

Naukowy Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 20 lat. 


Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych. 


Jest to również okazja do wspólnego spotkania online, podzielenia się wiedzą i dyskusji na temat działań organizacji w przyszłości.


W tym roku dla naszych uczestników przygotowaliśmy nowość!


Podczas Konferencji studenci i doktoranci będą mieli możliwość prezentacji wyników swoich badań w formie krótkich wystąpień (short com). W trakcie konferencji będą miały także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.


Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików. 


Spotkanie tak licznego grona młodych chemików jest okazją do większej konsolidacji środowiska, nawiązania kontaktów naukowych i do wzajemnych inspiracji.


W tym roku, w związku z trwającą pandemią, zapraszamy Państwa na odświeżoną, dedykowaną platformę Google Meet. W tym roku ograniczyliśmy również znacząco ilość miejsc, aby zapewnić kameralny charakter konferencji.


Rejestracja rozpocznie się 16 listopada i potrwa do końca miesiąca (30/11). Pierwszeństwo rejestracji mają członkowie PTChem.

 

Zapraszamy do śledzenia stron:

 

https://www.facebook.com/events/2756564804555681/

 www.ssptchem.pl

www.ssptchemzjazdy.ptchem.pl


do góry
wyślij
drukuj

 
Copyright 2020 WICiT