WYDZIAŁ
REKRUTACJA
DLA STUDENTÓW
DLA PRACOWNIKÓW
DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWO - BADAWCZA
ZŁOTE ODZNACZENIE "KOLAGEN"
ERASMUS
ROZKŁADY ZAJĘĆ
KONTAKT Z PRACOWNIKAMI
NAUCZANIE ZDALNE
SESJA
 
 
 

WSPÓŁPRACA Wydziału z Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej

WYDZIAŁ

 Drodzy Pracownicy i Studenci z radością i dumą informujemy, że w dniu 28 stycznia 2021 roku w Sali Senatu UTH odbyła się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym im. K. Pułaskiego a Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej.

Inicjatorem wydarzenia był Dziekan Wydziału Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa dr hab. inż. Marcin KOSTRZEWA prof. UTH. Umowa jest ważnym krokiem we współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim Wydziału, zarówno pracownikami naukowymi, jak i studentami, a przedsiębiorcami. Jednym z elementów porozumienia, obok doskonalenia programów studiów, promocji działań edukacyjnych, społecznych, naukowych podejmowanych zarówno przez Wydział, jak i IPH jest wola szerokiej współpracy w zakresie organizacji studenckich praktyk zawodowych.

Mamy nadzieję, że nawiązana współpraca z jedną z największych organizacji zrzeszających pracodawców w regionie radomskim przyczyni się nie tylko do wzrostu atrakcyjności kierunków studiów realizowanych na naszym Wydziale, ale również umożliwi studentom poznanie różnych aspektów działalności lokalnego rynku pracy oraz nawiązanie kontaktów z pracodawcami w regionie.

Więcej informacji oraz obszerną galerię zdjęciową z wydarzenia można znaleźć w Aktualnościach na stronie www.uniwersytetradom.pl

 

Z poważaniem

dr hab. inż. Paweł RELIGA prof. UTH

Prodziekan

Wydział Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa


do góry
wyślij
drukuj

 
Copyright 2020 WICiT