WYDZIAŁ
REKRUTACJA
DLA STUDENTÓW
DLA PRACOWNIKÓW
DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWO - BADAWCZA
ZŁOTE ODZNACZENIE "KOLAGEN"
ERASMUS
ROZKŁADY ZAJĘĆ
KONTAKT Z PRACOWNIKAMI
NAUCZANIE ZDALNE
SESJA
OFERTY PRACY DLA ABSOLWENTÓW
STUDIUJ U NAS
 
 
 

Wydarzenie on-line dla studentek kierunków technicznych - firma Eaton

WYDZIAŁ

 

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło zaprosić studentki z kierunków technicznych Państwa uczelni na wydarzenie „Inżynierki 2021”.

Firma Eaton to amerykańska korporacja o zasięgu globalnym, działająca w wielu obszarach przemysłu. Nasi współpracownicy oraz dostawcy i klienci zlokalizowani są w ponad 175 krajach. Stąd tak ważną wartością jest dla nas różnorodność.

Wydarzenie „Inżynierki 2021” dedykowane jest dla wszystkich studentek wyższych uczelni technicznych w Polsce. W trakcie spotkania studentki będą mogły poznać firmę działającą w branży motoryzacyjnej, poznać opinie kobiet pracujących w Eaton, zobaczyć obszar produkcyjny oraz dowiedzieć się jakie stoją przed nimi możliwości rozwoju po kierunkach technicznych.

To już 3 edycja tego wydarzenia! Pierwsze dwa miały miejsce w naszej lokalizacji w Tczewie i skierowane były do studentek Politechniki Gdańskiej. Tym razem organizujemy spotkanie w formie on-line dzięki czemu mamy okazję dotrzeć do talentów z całej Polski.

Chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie w promocji wydarzenia na Państwa uczelni, zarówno na platformach online, w mediach społecznościowych, jak i na samej uczelni. W załączeniu przesyłamy plakat informacyjny, z prośbą o dystrybucję oraz baner użyteczny do promocji wydarzenia na FB.

Wydarzenie odbędzie się 19 października (udział jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy).   Mamy nadzieję, że wydarzenie „Inżynierki 2021” da początek wspaniałej współpracy między Państwa Uczelnią, a naszą firmą.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu organizatorów,

Aleksandra Ferenc

Starszy specjalista ds.personalnych

Vehicle Group EMEA


Eaton Automotive Components Sp. z o.o.
Eaton Truck Components Sp. z o.o.
Ul. 30 Stycznia 55 | 83-110 Tczew
Poland

 

e-mail: inzynierki@eaton.com

 


do góry
wyślij
drukuj

 
Copyright 2020 WICiT