Politechnika Radomska
   ⁄   Home
 
TransComp
Komitet Naukowy i Organizacyjny
Tematyka naukowa
Regulamin Konferencji
Kontakt
 

  

TransComp   

Szanowni Państwo,

mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, związaną z COVID-19, z przykrością informujemy, że XXIV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Komputerowe Systemy Wspomagania Nauki, Przemysłu i Transportu” – TransComp, mająca odbyć się w dniach 30.XI.2020-03.XII.2020 zostaje odwołana.

Konferencje naukowe, szczególnie międzynarodowe, stanowią forum wymiany osiągnięć środowisk akademickich z całego świata oraz tych związanych z przemysłem. To również możliwość bezpośrednich spotkań, które są źródłem nowych pomysłów oraz rozwiązań. Od samego początku istnienia konferencji bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z uczestnikami, dlatego też tym razem zrezygnowaliśmy z możliwości przeprowadzenia konferencji w trybie online. Wyrażamy nadzieję, że ta decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zainteresowani wzięciem udziału w tegorocznej konferencji i liczymy na wyrozumiałość. Jednocześnie jesteśmy pełni nadziei, że będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku.

Pragniemy jednocześnie poinformować Państwa, że pomimo odwołania tegorocznej konferencji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska akademickiego, istnieje możliwość opublikowania artykułów naukowych w poniższych czasopismach:

  • Journal of civil engineering and transport,
  • Journal of automation, electronics and electrical engineering,
  • Monografia - problemy Elektrotechniki. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pisząc na adres: transcomp@uthrad.pl

 

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny
Międzynarodowej Konferencji Naukowej
TransComp 
Copyright 1998-2020 Wydział Transportu i Elektrotechniki.