Powrót do serwisu UTH Rad.
Aktualności - archiwum
Wydział Sztuki - postępowanie o nadanie tytułu profesora

Zrzeszenie Studentów Polskich    

Studenci » Organizacje »

Kim jesteśmy?

Zrzeszenie Studentów Polskich jest ogólnopolskim stowarzyszeniem młodych ludzi o różnych zainteresowaniach i poglądach. Jeśli chcecie spędzić najlepsze lata waszego życia trochę inaczej niż tylko w czytelniach, bibliotekach czy pubach - przyjdźcie do nas! Nasza organizacja oferuje wam wachlarz możliwości, w których możecie się sprawdzić.

  • OBÓZ ZEROWY

Zanim jeszcze przekroczycie progi naszej szacownej Alma Matter, by przez kolejnych 5 lat (+/-...5 lat) zaliczać, poprawiać i zdawać różnorodne kolokwia i egzaminy, my dajemy wam możliwość dowiedzenia się czegoś więcej o życiu studentów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego.
Dzieje się tak za sprawą corocznych Obozów Zerówkowych, organizowanych przez Radę Uczelnianą ZSP UTH Rad. Od nich „wszystko” się zaczyna!

  • JESIEŃ I WIOSNA STUDENCKA


Po „Zerówce” przychodzi czas na kolejne ważne zadania. I teraz czas na Was! Jesień Studencka, odbywająca się co roku w listopadzie to dla świeżo przyjętych członków ZSP prawdziwy sprawdzian.
Teraz liczy się nie tylko wasza fizyczna pomoc, ale także nieoceniony dotąd talent twórczy, nowe pomysły i propozycje. Końcowy efekt zależy jednakowo od wszystkich członków.

  • PRIMUS INTER PARES

Konkursu na najlepszego studenta, w którym biorą udział studenci większości wyższych uczelni rejonu radomskiego.
Konkurs Primus Inter Pares jest jednym z najpoważniejszych, nie mających sobie równych przedsięwzięć środowiska studenckiego w naszym kraju.

  • FAMA

Nie próżnujemy także w wakacje! Ogólnopolski Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej FAMA, odbywający się corocznie w Świnoujściu, jest sprawdzianem zorganizowania i umiejętności pracy w zespole członków naszej organizacji.
Z własnego doświadczenia wiemy, że gorąca plaża i słońce sprzyja kompromisom i konstruktywnemu rozwiązywaniu problemów !
Wszelkiego rodzaju akcje dla dzieci (Studenci Dzieciom-w maju), charytatywne, ze szczególnym uwzględnieniem radomskich domów dziecka („Dobre Anioły Poszukiwane” w KS Alibi ) sportowe- turnieje halowej piłki nożnej, siatkówki oraz zawody strong student, wyciskanie sztangi i siłowanie na rękę.

ZSP ściśle współpracuje z Klubem Studenckim „ALIBI”, w którym organizowane są liczne imprezy dla braci studenckiej, jak również okolicznościowe spotkania z władzami naszej uczelni.
Zrzeszenie Studentów Polskich Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego oferuje Wam także pomoc w uzyskaniu zakwaterowania w Domach Studenckich, możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach tematycznych oraz wykładach otwartych w całym kraju.

Zapraszamy, więc Was do przekonania się na własnej skórze, czym jest Zrzeszenie Studentów Polskich.

Gdzie się znajdujemy ?

Odwiedzajcie nas codziennie, od poniedziałku do piątku, od 10.00 do 15.00 w pokoju nr 11 (I piętro) budynku przy ulicy Malczewskiego 29. Nasz tel./fax. 361-73-86.

Ponadto w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca spotykamy się, w KS „ALIBI” na zebraniach, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

 Copyright 1998-2015 Ośrodek Informatyki i Promocji