Powrót do serwisu UTH Rad.
Aktualności - archiwum

Filmowy Uniwersytet III Wieku    

Studenci » Uniwersytet Trzeciego Wieku »

WolnyFilmowy Uniwersytet III WiekuFilmowy Uniwersytet III Wieku

Bilety do kina organizuje KRYSTYNA PAŁGAN

 

 

21.10.2020 r. (środa) godz. 1700 Kino HELIOS "JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ"  Komedia obyczajowa produkkcji polskiej w reżyserii Anny Wieczur - Bluszcz. W rolach głównych Katarzyna Sawczuk, Maciej Zakościelny, Anita Sokołowska. Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. Na castingu dochodzi do awantury. Doprowadza do niej zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatkąprawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie się zmierzyć z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami. Bilety w cenie 13 zł.

Bilety należy kupić w kasie kina z puli zarezerwowanej dla UTW w Uniwersytecie Technologicznio- Humanistycznym w Radomiu.

Bilety można kupić wcześniej lub w dniu projekcji.

 

  

23.03.2020 r.(poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "SKŁODOWSKA". Produkcja Wielka Brytania, premiera 20 marca 2020 r. w reżyserii Marjane Satrapi. Jest to film biograficzny dramat. Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by w słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Bilety w cenie 13 zł.

 

 

12.03.2020 r. (czwartek) godz. 1100 Kino Studyjne Elektrownia "ANDRE RIEU, czyli 70 lat młodości". Andre Rieu świętuje 70 urodziny i z tej okazji zaprasza widzów kinowych z całego świata na swoje przyjęcie. To wyjątkowe wydarzenie artystyczne zabierze nas w niewiarygodną podróż dookoła świata i pozwoli wziąć udział w niezapomnianych i szczególnie podziwianych występach artysty i jego orkiestry. Widzowie będą mieli także jedyną i niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć dom artysty w Maastricht, po którym solenizant nas oprowadzi. Bilety w cenie 25 zł.

 

 

17.02.2020 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ" Dramat produkcji francuskiej w reżyserii Nicolasa Bedos. Zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysownik komiksów Victor (Daniel Auteuil), nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Wybiera więc lata 70, by znów móc wejść do baru, bezkarnie zapalić papierosa przy stoliku i z drżącym sercem czekać, aż w drzwiach pojawi się rudowłosa, seksowna, niezależna Marianne (Fanny Ardant). Bilety w cenie 13 zł.

20.01.2020 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "NA NOŻE". Film produkcji USA  w reżyserii Rian Johnson. Obsada: Daniel Craig, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Toni Collette i inni. Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Genialny detektyw kontra zbrodnia....niedoskonała? Bilety w cenie 13 zł.

 09.12.2019 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "JAK POŚLUBIĆ MILIONERA" w reżyserii Filipa Zylbera. To komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. W rolach głównych Małgorzata Socha, Mikołaj Roznerski, Justyna Steczkowska.  Bilety w cenie 13 zł.

  14.10.2019 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "(NIE)ZNAJOMI" to wzruszający i zabawny film o miłościach inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. Reżyseria Tadeusz Śliwa. W rolach głównych Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska, Kasia Smutniak, Tomasz Kot, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz, Michał Żurawski. Bilety w cenie 13 zł.

  13.05.2019 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "PRZEMYTNIK". Film z gatunku dramat/kryminał produkcji USA w reżyserii Clinta Eastwooda. W roli głównej Clint Eastwood. "Przemytnik" to historia oparta na faktach. Eastwood gra 90--latka, weterana wojennego, ogrodnika i jednego z najstarszych przemytników narkotyków na świecie, który pracował dla meksykańskiego kartelu. Bilety w cenie 13 PLN.

 08.04.2019 r. (poniedziałek) godz.1700 Kino HELIOS "KURIER". Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów "Jack Strong" i "Pitbull. Ostatni pies" to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego "Kuriera z Warszawy". Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka - Jeziorańskiego. Jego samotna misja miała decydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie. Pośród międzynarodowej obsady filmu zobaczymy wschodzące nazwiska nowego pokolenia: odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński i Patrycja Volny oraz plejadę polskich gwiazd: Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Grzegorz Małecki i Jan Frycz. Bilety w cenie 13 PLN.

  11.03.2019 r. (poniedziałek) godz.1700 Kino HELIOS "GREEN BOOK" Dramat/komedia prod USA z 2018 r. w reżyserii Petera Farrelly, w rolach głównych Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini. Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zagarnięcie konkretnej sumki, zatrudni się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournee na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni. Bilety w cenie 13 PLN.

   11.02.2019 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "MISZMASZ czyli KOGEL MOGEL 3" Bohaterowie kultowej komedii powracają. W obsadzie ponownie Grażyna Błęcka-Kolska niezmiennie w roli Kasi, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn oraz Jerzy Rogalski jako niezapomniany Stasiek Kolasa. Poz rozwodzie Kasia zamieszkuje we wsi Brzózki. Do Polski przyjeżdża jaj syn, trzydziestoletni Marcin Zawada, który po 10 latach wrócił z Holandii, gdzie mieszkał z ojcem. Niedługo później mężczyzna wyjeżdża do Warszawy, gdzie poznaje Agnieszkę, córkę Barbary i Mariana Wolańskich. Bilety w cenie 13 PLN.

14.01.2019 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS  "GENTLEMAN  Z  REWOLWEREM" - amerykańska komedia kryminalna z 2018 r. w reżyserii Davida Lowery'ego. Główne role w filmie zagrali Robert Redford, Casey Affleck, Danny Glover, Tika Sumpter, Tom Waits i Sissy Spacek. Nudne, stateczne życie z rodziną w domu na kredyt nie jest dla niego. Liczą się przygoda i wyzwanie, przez co z napadów na bank czyni swój sposób na życie.Forrest (Robert Redford) jest dżentelmenem i zawodowcem w swoim fachu, uciekającym od banalnej rutyny. Choć posiada broń, nigdy jej nie użył. Z uśmiechem na ustach i gracją, wychodzi z banków z torbą pełną pieniędzy. David Lowery pokazuje zabawną i przejmującą historię człowieka, który postanowił podążać sobie tylko znanym szlakiem. Bilety w cenie 13 PLN.

 10.12.2018r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM" - w komedii polskiej czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał. Obsada: Joanna Kulig, Michał Czernecki, Agnieszka Grochowska, Maciej Musiał, Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Julia Wyszyńska i Leszek Lichota. Bilety w cenie 13 PLN.

 19.11.2018 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS  "MŁODOŚĆ ASTRID" - porywająca biografia ikony literatury młodzieżowej - Astrid Lindgren, pokazująca młodość i początki kariery pisarki. Znamy ją jako starszą panią, która napisała fenomenalne ( "Dzieci z Bullerbyn" czy "Pippi Pończoszanka" ) książki dlla dzieci. Taką też Astrid poznajemy w pierwszych scenach filmu Christensen, gdy odbiera życzenia urodzinowe, przesłane przez dzieci z całego kraju. Pisarka cofa się pamięcią do lat młodości - wspomina jak za zgodą rodziców zaczęła pracować w lokalnej gazecie, a przy okazji uwikłała się w romans z wiele od niej starszym przełożonym. "Młodość Astrid" to jednak nie tylko bigrafia popularnej pisarki, to przede wszystkim opowieść o losie niezależnej kobiety, która chce żyć na własnych warunkach i mieć możliwość rozwijania swojego niebywałego talentu literackiego. Produkcja Szwecja, Dania 2018 r. W roli głównej Alba August, Maria Bonnevie, Trine Dyrholm. Bilety w cenie 13 PLN.

 15.10.2018 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "KAMERDYNER" - epicki rozmach i wielka historia w reżyserii Filipa Bajona. Splątane losy sąsiedzkich rodów - Polaków, Kaszubów i Niemców - na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia. W rolach głównych: Janusz Gajos, Anna Radwan, Adam Woronowicz, Sebastian Fabijański, Marianna Zydek, Borys Szyc, Daniel Olbrychski, Łukasz Simlat, Kamilla Baar-Kochańska, Marcel Sabat, Sławomir Orzechowski. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Bilety w cenie 12 PLN.

 11.06.2018 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS " DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK" - film produkcji Wielkiej Brytanii, wyreżyserowany przez Richarda Loncraine'a laureata nagrody Emmy oraz wielokrotnie wyróżnianego na Berlinale. W rolach głównych Imelda Staunton, Timothy Spall oraz Celie Imrie. Komedia, Dramat, Romans. Sandra jest szczęśliwą mężatką i obraca się wśród śmietanki towartzyskiej. Wszystko zmienia się, gdy podczas jednego z wystawnych przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Bilety w cenie 12 PLN.

 14.05.2018 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "PEŁNIA ŻYCIA" - film produkcji Wielkiej Brytanii w reżyserii Andy Serkis. Biograficzny, Dramat, Romans. W  rolach głównych nominowany do Oscara Andrew Garfield i Claire Foy. Niezwykła prawdziwa historia o tym, że czsami w najgorszych chwilach można odnaleźć prawdziwe szczęście. Opowieść o niezwykłej miłości pięknej dziewczyny i sparaliżowanego mężczyzny, którzy postanawiają rzucić wyzwanie losowi. Bilety w cenie 12 PLN.

 16.04.2018 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "MADAME" - małe kłamstwo, nieobliczalni goście i jedna kolacja, która zmieni życie jej uczestników. Wyższe sfery, romanse, mezalianse i prawdziwa miłość - wszystko to w filmie, który po prostu "chwyta za serce" a w którym główne role grają nominowani do Oscara: Toni Collette i Harvey Keitel oraz gwiazda filmów Pedro Almodovara - Rossy de Palma. Bilety w cenie 12PLN.

 19.03.2018 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS  "PLAN B"  - film w reżyserii Kingi Dębskiej to pełna ciepła i humoru historia o miłości, nadziei i nowych początkach. W rolach głównych: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Roma gąsiorowska, Edyta Olszówka, Krzysztof Stelmaszczyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka i inni. Bilety w cenie 12 PLN.

 19.02.2018 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "MĘŻCZYZNA IMIENIEM OVE" - komediodramat produkcji szweckiej. Reżyseria Hannes Holm. W rolach głównych: Rolf Lassgard, Bahar Pars, Filip Berg. Stetryczały sześćdziesięciolatek nie może się pogodzić ze śmiercią żony. Pojawienie się nowych sąsiadów wywraca jego świat do góry nogami. Bilety w cenie 12 PLN.

15.01.2018 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "ZAWSZE JEST CZAS NA MIŁOŚĆ" - miłość potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie - niezależnie od wieku, pojemności portfela i tego "co ludzie powiedzą". Muza Woody'ego Allena oraz zdobywczyni Oscara i dwóch Złotych Globów - Diane Keaton oraz trzykrotnie nominowany do Złotego Globu weteran największych superprodukcji Hollywood - Brendon Gleeson w chwytającej za serce i podnoszącej na duchu niezwykłej historii, która wydarzyła się naprawdę. Komedia obyczajowa - reżyseria Joel Hopkins. Produkcja - Wielka Brytania. Cena biletu 12 PLN.

04.12.2017 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "PARYŻ MOŻE POCZEKAĆ" - piękna, zabawna i wzruszająca opowieść o odkrywaniu życia na nowo. Pełna doskonałego jedzenia i wina, niesamowita podróż, która pozwoli chłonąć magiczne zakątki Francji wszystkimi zmysłami. Reżyseria - Eleonor Coppola. W rolach głównych nominowani do Oscara - Diana Lane oraz Alec Baldwin. Bilety w cenie 12 PLN.

13.11.2017 r. (poniedziałek) godz. 1700 Kino HELIOS "POWIERNIK KRÓLOWEJ" - amerykańsko-brytyjski film biograficzny z gatunku dramat z 2017 r w reżyserii Stephana Frearsa. Akcja filmu rozgrywa się w czerwcu 1887 r. w Anglii. Z okazji Złotego Jubileuszu królowej Wiktorii (Judi Dench) trwają uroczystości związane z pięćdziesiątą rocznicą jej koronacji. 68 - letnia monarchini czuje się znudzona i samotna. Zgodnie z jej życzeniem do pałacu w Windsorze przyjeżdzają nowi służący z Indii, w tym Abdul Karim. Młody mężczyzna budzi zainteresowanie królowej. Wkrótce między nimi rodzi się przyjaźń. Abdul zostaje jej powiernikiem, partnerem rozmów i nauczycielem języka hindi. Bilety w cenie 12 PLN.

16.10.2017 r. (poniedziałek) godz. 17:00 Kino HELIOS "TULIPANOWA GORĄCZKA" reżyserii Justin Chadwick. Historia romantyczna produkcji USA i Wielkiej Brytanii. W roli głównej: Alicja Vikander i Dane DeHaan. Bilety w cenie 12 PLN.

22.06.2017 r. (czwartek) godz. 17:00 Kino HELIOS film "JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI" w reżyserii Hugo Gelin, w roli głównej Omar Sy - gwiazda filmu NIETYKALNI. Jest to zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie. Cena biletu - 12 PLN.

18.05.2017 r. (czwartek) godz. 17:00 Kino HELIOS film "LA LA LAND" komedia musical - romantyczna historia dwojga marzycieli, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. W rolach głównych: Emma Stone, Ryan Gosling, John Legend. Reżyseria: Damian Chzelle. Cena biletu - 12 PLN.

20.04.2017 r. (czwartek) godz. 17:00 Kino HELIOS film "JACKIE" dramat biograficzny - niezwykły portret najsłynniejszej pierwszej damy świata z Natalie Portman w roli głównej w reżyserii Pablo Larrain. Cena biletu - 12 PLN.

 Copyright 1998-2015 Ośrodek Informatyki i Promocji